[Image: FHHMeQz.png]
 Numele celui provocat: spincs

[Image: FHHMeQz.png]
 Genul muzical ales: La alegere
[Image: FHHMeQz.png]
 Numarul de voturi la care se incheie duelul: 3
Spincs, astept raspuns din partea ta ( daca ai curaj ) 
Cel mai bun sa castige, succes. 


[Image: Semnatura-Bio.jpg]
Acceptat  Devil

zombies never die!
Imi place mai mult stilul v2 spincs cu o melodie clasica smechera
[Image: Ciplexsolo.png]
I-ai dat calumea spin, GANGSTER GANG Heart
, merg cu varianta lui spin dar si melodia lui Lefter e top
[Image: 61964c-9a2d4019738b4cbaa8d9a71fee4f4930.webp]

La mine 2pac e punct vulnerabil Beaming-smiling
merg pe v1
Busta Rhymes - Touch It
merg pe v2
V1 tupac ramane rege! Call-me
[Image: bbUNg.gif]
[Image: FHHMeQz.png]
 REZULTAT FINAL [Image: FHHMeQz.png]

  • V1 (! Lefter) - 2 voturi
  • V2 (spincs). - 3 voturi

[Image: pDu9Ul8.png]
 Castigator:
spincs [Image: pDu9Ul8.png]

Multumesc pentru participare si felicitari!

[Image: BZCEEzH.png]
 Topic inchis!
Users browsing this thread: