Eurovision 2026
![[Image: tp7ofVF.gif]](https://i.imgur.com/tp7ofVF.gif)
![[Image: i2blKVv.png]](https://i.imgur.com/i2blKVv.png)
Dupa cum bine stiti Eurovision-ul din 2026 a avut finala pe 16 mai 2026 iar castigatoarea a fost Dara cu piesa Bangaranga (tradus in romana ar fi baga ranga

).
![[Image: Qtqp49A.png]](https://i.imgur.com/Qtqp49A.png)
Prestatia Romaniei nu a fost nici ea rea, am avut-o pe Alexandra Capitanescu cu Choke me (prima data am zis ca e ceva mai porno).
![[Image: cHPJCxZ.png]](https://i.imgur.com/cHPJCxZ.png)
As vrea sa stiu acum care este parerea voastra?
- Meritam sa castigam cu melodia Alexandrei?
- A meritat Dara sa castige cu acea piesa?
- In opinia voastra cine trebuia sa castige si care a fost melodia voastra favorita din tot concursul?
Users browsing this thread:
