[Image: tp7ofVF.gif]

[Image: i2blKVv.png]
 Dupa cum bine stiti Eurovision-ul din 2026 a avut finala pe 16 mai 2026 iar castigatoarea a fost Dara cu piesa Bangaranga (tradus in romana ar fi baga ranga Haha
).
[Image: Qtqp49A.png]
 Prestatia Romaniei nu a fost nici ea rea, am avut-o pe Alexandra Capitanescu cu Choke me (prima data am zis ca e ceva mai porno).
[Image: cHPJCxZ.png]
 As vrea sa stiu acum care este parerea voastra?

  • Meritam sa castigam cu melodia Alexandrei?
  • A meritat Dara sa castige cu acea piesa?
  • In opinia voastra cine trebuia sa castige si care a fost melodia voastra favorita din tot concursul?
Users browsing this thread: