[Image: FHHMeQz.png]
 Numele celui provocat: Lefter  Cold

[Image: FHHMeQz.png]
 Genul muzical ales:  Latino
[Image: FHHMeQz.png]
 Numarul de voturi la care se incheie duelul: 5 


[Image: bbUNg.gif]
Aici sunt foarte nerabdator sa vad voturile celorlalti 

[Image: Semnatura-Bio.jpg]
Limbo, ce o mai ascultam in liceu vai mama eram inebunit dupa yankee. Vot V1
V1, suna bine rau a lui P3trak3
Merg pe v1
V2 ca macar am mai auzit-o
zombies never die!
V1 de la mine
V2 Beaming-smiling
v2.........
[Image: Ciplexsolo.png]
V1, e mai ascultabila
Users browsing this thread: